M240HVN01.0 CELL

| panel Model | M240HVN01.0 CELL |
|---|---|
| panel Jenama | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga M240HVN01.0 CELL | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | VA, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 531.36×298.89 mm |
| Garis Besar | 546.06×312.99 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Nisbah Kontras | 5000:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AUO M240HVN01.0 CELL.
AUO M240HVN01.0 CELL adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO M240HVN01.0 CELL pdf atau spesifikasi terperinci AUO M240HVN01.0 CELL atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO M240HVN01.0 CELL di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AUO M240HVN01.0 CELL adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO M240HVN01.0 CELL pdf atau spesifikasi terperinci AUO M240HVN01.0 CELL atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO M240HVN01.0 CELL di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "M240HVN01.0 CELL"
- AUO M240HVN01.0 CELL
- Lembaran M240HVN01.0 CELL
- Imej M240HVN01.0 CELL
- Harga M240HVN01.0 CELL
- Pengedar M240HVN01.0 CELL

